Моївські колядки 2018

Святкування Різдва Христового у с.Моївка і в цьому році запам’яталися завдяки працівникам Моївській сільській раді, БК «Цукровик» та активним і небайдужим  жителям села (близько 30 чол.). Приємно відзначити, що в цьому заході активну участь та ініціативу взяла молодь.  Протягом Новорічно-різдвяних свят з 08.01.18р. по 15.01.18р. усі дружньо в новорічних костюмах з гучними колядками, щедрівками та просто веселими українськими піснями і щирими побажаннями у Новому році ходили по селу Степне та  Моївка не оминувши жодної домівки, вітали зі святами, посівали. Господарі гостинно зустрічали колядників та дякували за побажання. Жару додавав духовий оркестр БК завдяки якому було набагато веселіше, а саме Ціпцюра Микола, Блюменштейн Анатолій, Ціпцюра Сергій, Свідра Михайло, Грабівський Андрій. Усі разом їздили і в смт.Чернівці на «Різдвяні колядки», де із колядниками із інших сіл вітали людей біля універмагу, також ходили по усіх державих установах вітаючи працівників.

Наколядували 17672 грн. З них 1089 грн. було витрачено на придбання бензину та транспорт, 1000 грн. учасниками заходу було прийнято рішення надати духовому оркестру на придбання пластику на барабан. Також, не могли залишитись осторонь великого горя, яке спідкало родину нашого працівника Грабівського Андрія. 16 січня у зоні АТО загинув його племінник Андрій Ярославович Витвицький. Матері загиблого надали матеріальну допомогу у розмірі 3000 грн. Решту коштів – 12583 грн. прийняли рішення витратити на придбання урн в с. Моївка та в с. Степне.        На даний час підписані договора-купівлі продажу вищевказаних урн з підприємством Арт Бастіон (м.Житомир).

Матеріал підготовлено

І.І.Захар’яш