Різдвяна  ялинка для дітвори в Моївці в 2018 році

На радість дітворі до Новорічно –Різдвяних свят в Моївському СБК «Цукровик» було проведено дитячий ранок «Різдвяна ялинка», що стало доброю традицією. Свято влаштували працівники Будинку культури разом із сільською бібліотекою. Прикрашена зала, різнобарвна красуня ялинка, гарна музика, веселощі, сміх та море позитивних емоцій чекали на дітвору. Маленьких гостей та їхніх батьків, дідусів, бабусь зустріли  Дід Мороз (Грабівський,А.), Снігуронька (Очеретнюк В.) та Новий Рік (Кульбака М.), які запросила всіх у різдвяну подорож. Не обійшлось і без привітань сільського голови О.Г.Вівдича. Свято проходило в радісній, дружній  та феєричній атмосфері.  Дід Мороз та Снігуронька проводили конкурси: на краще читання віршів та на краще виконання новорічної пісні, відгадували загадки адже за кожну правильну відповідь Дід Мороз та Снігуронька нагороджували усіх солодкими гостинцями та іграшкам. Усі діти брали активну участь і водили хороводи круг ялинки. До уваги присутніх у бібліотеці було представлено книжково-ілюстративну виставку « Будемо зиму зустрічати, з Новим роком Всіх вітати!». А ще на дитячий ранок  завітала до нас Дмитрик Галина Олексіївна - в минулому вихователька дитячого садочку, яка і досі тягнеться до дітвори, тому не пропускає жодне дитяче свято та принесла із собою низку цікавих загадок. Гарні новорічні пісні пролунали у виконанні  Голоти Анастасії,  Мельник Світлани та Мазур Мальвіни. Настрій глядачам своїми  запальними танцями підносили молодша та середня танцювальні групи. Дуже приємно було бачити щасливих дітей, які  з посмішками на обличчях  весело проводили час. На  згадку про Різдвяну казку  всі гуртом сфотографувались біля ялинки та разом з колядниками поспішили вітати Моївчан.

Від усієї душі хочемо  подякувати нашим спонсорам «АГРОЛЮКСПЛЮС» за солодкі гостинці і призи для дітвори на свято та Лозяному Анатолію Феодосійовичу за придбання WI-FI роутера у бібліотеку. Велике Вам спасибі  за співпрацю, підтримку та допомогу, а ще за гарний настрій та посмішки наших дітей. Добра, миру , злагоди та достатку у ваших домівках. Усіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Працівники СБК «Цукровик»