Міжнародний День захисту дітей пройшов в Моївці в суботу, 01.06.2019 року.

Міжнародний День захисту дітей пройшов в Моївці в суботу, 01.06.2019 року. Він організовувався для дітей-учасників художньої самодіяльності нашого села на території нашого будинку культури. Свято провели в близькій неформальній обстановці: дітей привітали зі святом та було висловлено подяку за їх кропітку працю та цінний внесох в розвиток культури нашого села; далі, з шкільним психологом Ольгою Вівдич діти малювали тематичні малюнки на асфальті на тему "Сім*я - наш захист"; після чого їх пригощали солодощами зготованими нашими сільськими майстринями. В продовж частування діти гралися, танцювали, розважалися, фотографувалися.
rnВід себе особисто, хочу подякувати нашим сільським майстриням та помічницям за випечені торти та тим хто брали участь та допомагали в організації заходу, зокрема: Просянюк Оксані, Гладчук Надії, Панасюк Ользі, Шпортко Аліні, Вівдич Ірині, Потерлевич Оксані, Вівдич Ользі, Аксамитній Світлані, Приступі Олександру, Маліновському Анатолію П., Ціпцюрі Миколі (директору БК «Цукровик»). Також спонсорами були Аксамитний Олександр, Боднар Ярослав, Зінич Денис та Синятинський Михайло та підприємці сім'я Підгурських, за що також вам дякуємо!
rnЩе раз зі святом!