Моївський футбол

Товариський футбольний турнір присвячений ветеранам Другої світової війни, Афганістану, АТО, ООС, ветеранам футболу та до Дня захисту дітей пройшов в Моївці в неділю, 02.06.2019 року. Напередодні дощова погода не злякала футболістів. На початком турніру пом'янули хвилиною мовчання ветеранів ВВв, Афганістану, АТО, ООС та ветеранів футболу, що вже померли, а саме: Копецький Петро, Цуркан Микола, Волощак Віктор, Ткаченко Анатолій, Їжаківський Олег, Копецький Анатолій, Копецький Володимир, Колеснік Анатолій (організатор), Ладанюк Микола, Мазур Сергій, Жмакін Сергій, Котовський Йосип, Романчук Петро, Гайтук Віктор, привітали дітей-спортсменів та всіх присутніх з Днем захисту дітей. Турнір проходив в 2 етапи. Спочатку пройшов матч між командами дитячої збірної районної спортивної школи, зокрема команду с.Моївка представляли гравці Бабчинецької та Моївської громади та команду Чернівців представили гравці смт.Чернівців. Матч пройшов з рахунком 3:3. Другий етап турніру проходив між командами ветеранів футболу, а саме команди Чернівецького "Колосу" та Моївського "Цукровика". В запеклій боротьбі Чернівецький "Колос" переміг з рахунком 4:2. Нагороджували команди згідно зайнятих місць грамотами, призовий фонд для дитячих команд також складався з 3-х м'ячів, які роздали дітям на кожну з присутніх громад.
rnХочу подякувати тренерам та наставникам команд Дідуру С, Паламарчуку М.Ф., Маліновському В.А., Луполу В. Їжаківському В.В., а також людям, які допомагали організувати турнір: Приступі О, Аксамитному О, Ціпцюрі А, Фіркові В..
rnСпонсорами заходу виступили наші підприємці Віт З,Підгурська Т, Бровко Г, Сеніна С, Гулько З, Гладун Т, Заїка Т., Стрілецький С, Чернівецька спортивна школа, Моївська сільска рада.