Відбулись збори ГО "Надія" та робочої групи при Моївській сільській раді щодо відновлення роботи Моївського цукрового заводу

?????????»?????° ?????? ???»?µ?????°???????° ?????????????°.

В п'ятницю, 12.07.2019 року відбулись збори ГО "Надія" та робочої групи при Моївській сільській раді щодо відновлення роботи Моївського цукрового заводу. На збори завітала журналіст газети "33 канал" Зонова Ірина Михайлівна, яка значну частину свого дитинства провела в Моївці: навчалась в нашій школі, батьки працювали на цукровому заводі. Збори відбулись в два етапи: в приміщенні сільської ради члени громадської організації та робочої групи, в бурхливій дискусії, висвітлили основні проблеми та підвели підсумки щодо необхідних подальших дій та заходів для забезпечення поставленої мети - працюючий завод в селі; після цього всі присутні були запрошені до кабінету власника заводу, Дідика А.П., де збори продовжувались. Присутні висловили власнику свої побоювання щодо можливої порізки заводу та того, що обладнання не експлуатується та старіє, проте Анатолій Павлович запевнив, що порізка заводу ним не розглядає, а питання запуску заводу вивчається, серйозними факторами та перепонами в цьому є несприятливі економічні умови в державі, низька ціна на цукор. По завершенню зборів підвели підсумки.

Сільський голова Вівдич О.Г.