Приєднання Моївської сільської ради до Бабчинецької ОТГ 2019

В середу, 17.07.2019 року в приміщенні Бабчинецької сільської ради відбулась перша спільна сесія сільської ради Бабчинецької, Вило-Ярузької та Моївської громад, що стали складовими Бабчинецької ОТГ. Ключовими питаннями порядку денного було визнання повноважень новообраних депутатів від Моївської громади до сільської ради ОТГ, а саме: Гладчук Надії Юрівни, Підгурського Костянтина Вікторовича, Лупола Михайла Сергійовича, Підгурської Ліни Вікторівни, Фірка Вадима Васильовича, Ольховича Віктора Михайловича, Піхура Василя Петровича, Заїки Тараса Вікторовича; утворено Вило-Ярузький та Моївський старостинські округи (в Моївський старостинський округ включено с.Моївка та с.Степне); мене, сільського голову призначено на посаду в.о. старости Моївського старостинського округу та надано відповідні повноваження; розпочато реорганізаційний процес об'єднання наших громад. Розглянуто та прийнято рішення по ряду інших питаннь. Також хочу зазначити, жителі села Моївка та Степного будуть обслуговуватись (отримання довідок, нотаріальні дії, інші питання з якими ви зверталися до нашої сільської ради) й далі в Моївці в приміщенні теперішньої ще сільської ради, більше того, по завершенні реорганізаційного процесу в нас з'явиться соціальний працівник та віддалене робоче місце ЦНАП; школа, амбулаторія, дитячий садок, будинок культури, сільська бібліотека будуть працювати в звичайному режимі (про їх закриття будь-якої мови не має). Крім того, що найголовніше, після закінчення реорганізаційного процесу, за рахунок надходження до наших доходів 60% ПДФП (що на даний час отримують районні бюджети) наш бюджет збільшиться в 4-5 разів.