ОГОЛОШЕННЯ

Моївська сільська рада має намір провести видалення аварійно-небезпечних дерев та кущів на території заказника місцевого значення «Моївський парк - сад»

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в Моївській сільській раді  за адресою: с.Моївка,вул. Героїв України 77 а, Чернівецький район,Вінницька область,тел.36-3-06.

З пропозиціями з даного питання просимо звертатись  протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення до Моївської сільської ради .

Опубліковано 25.05.2018 року.

ОГОЛОШЕННЯ

Моївська сільська рада повідомляє про перемогу в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінничини двох проектів:"Про встановлення контейнерів для твердих побутових відходів та будівництво для них спеціальних контейнериних майданчиків в с.Моївка та с.Степне Моївської сільської ради - крок до забезпечення чистого довкілля вказаних населених пунктів ", "Озеленення скверу в центрі села Моївка - запорука здорового та культурного відпочинку жителів "

Опубліковано  27.06.2018 року